دستبند سلامتی جهت رهگیری وضعیت سلامت و فعالیت‌های بدنی

دستبند سلامتی جهت رهگیری وضعیت سلامت و فعالیت‌های بدنی
چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶

شرکت هواوی از جدیدترین دستگاه الکترونیکی پوشیدنی با برند آنر رونمایی کرد.
این محصول که Honor Band A2 نام دارد جایگزین Band A1 خواهد بود که در سال ۲۰۱۶ میلادی معرفی شد. Band A2 به‌طور ویژه برای کاربرانی طراحی شده که به رهگیری وضعیت سلامت و فعالیت‌های بدنی خود از طریق دستگاه‌های الکترونیکی اهمیت می‌دهند.

دستبند سلامتی جدید هواوی به نام Honor Band A2 از مجموعه متنوعی از سنسورها شامل نمایشگر تعداد ضربان قلب بهره می‌برد. بزرگ‌ترین تغییر این محصول در مقایسه با نسخه قبلی، بهره‌مندی آن از صفحه‌نمایش OLED است. همان‌طور که در تصاویر مشاهده می‌کنید Band A2 از طراحی اسپورت بهره‌مند شده است و ترکیبی مابین ساعت‌های هوشمند و دست‌بندهای سلامتی را پیش روی کاربر قرار می‌دهد. این محصول از صفحه‌نمایش ۰.۹۶ اینچی از نوع OLED بهره می‌برد که دسترسی سریع به اطلاعات مختلف نظیر زمان، میزان شارژ باتری و داده‌های مربوط به رهگیری فعالیت‌های بدنی و وضعیت سلامتی را ممکن می‌سازد.

همان‌طور که در اکثر محصولات عرضه شده در این سطح از بازار شاهد هستیم Honor Band A2 هم به استاندارد IP67 برای مقاومت بیشتر در برابر نفوذ آب مجهز شده است. برقراری ارتباط میان این دست‌بند سلامتی و دستگاه‌های هوشمند مجهز به اندروید یا iOS نیز از طریق استاندارد بلوتوث ۴.۲ انجام می‌شود. با یک بار شارژ این دستبند سلامتی، امکان استفاده از آن برای ۹ روز ممکن خواهد شد. در حالت استنبای، این مقدار به ۱۸ روز افزایش خواهد یافت.

این دستبند سلامتی، امکان رهگیری فعالیت‌های بدنی و همچنین خواب کاربر را فراهم کرده و در صورتی که برای مدت طولانی بدون تحرک باشید هشدارهایی را صادر خواهد کرد. پشتیبانی از هشدارهای متفاوت برای آگاه‌سازی کاربر از تماس‌های ورودی، تماس‌های از دست رفته و پیامک‌های دریافتی نیز از جمله مواردی است که در قالب ارتباط این دستبند با گوشی‌های هوشمند ممکن خواهد شد.

ارسال نظر
برای ارسال نظر .